Reklamı Geç
Advert

Kardeş Şehirden Ziyaret!

Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’e makamında bir ziyaret gerçekleştiren İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, projelerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Kardeş Şehirden Ziyaret!
Bu içerik 1903 kez okundu.

2013 yılında “kardeş şehir”   protokolünü imzalayan  Pendik Belediyesi ile  KKTC’nin İskele Belediyeleri arasında dostluk ve işbirliği ilişkileri gelişiyor.  2016 projelerini tanıtmak üzere Pendik’e gelen İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu ve beraberindeki heyet,  Başkan Kenan Şahin’i makamında ziyaret etti.   Görüşmede işbirliği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. İskele Belediye Başkanı Sadıkoğlu, başta kültür ve sanat alanında olmak üzere kendilerine projelerinde destek olmaya devam eden Başkan Şahin’e  ve Pendik Belediyesine teşekkür etti.  Ziyarette  İskele Kaymakamı  Ahmet Cenk Musaoğulları ve Pendik Belediye  Başkan Yardımcısı Atilla İpek de bulundu.   

İskele Belediyesi ile Uluslararası Folklor ve Geleneksel Sanatlar Festivalleri Organizasyonu Konyesi’nin (CIOFF) iki önemli üyesi olarak örnek gösterilebilecek bir işbirliği sürecini yürüttüklerini  belirten Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin de kardeşlik hukuku çerçevesinde  güzel şeyler yapma gayreti içinde olduklarını söyledi.  

kıbrıs iskele belediye başkanı pendik
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!