Reklamı Geç
Advert

HAYAT BOYU BİRİKİM SİZİ BEKLİYOR!

Pendik Süleyha Cemile Sağlam Birikim Kolojinden Halkla İlişkiler sorumlusu Osman GEDİK ile Birikim Koleji üzerine konuştuk.

HAYAT BOYU BİRİKİM SİZİ BEKLİYOR!
Bu içerik 2557 kez okundu.

Sizi kısaca tanıyabilir miyiz?
Osman Gedik 1991 Ankara/Sincan Doğumluyum. Liseyi bir Dönem Pendik Anadolu İHL okumuş olmak üzere Şevket Sabancı Lisesi Mezunuyum. Üniversiteyi Konya Selçuk Üniversitesinde okudum. Şuan Girişimcilik ve Yenilik Yönetimi üzerine Yüksek Lisans eğitimi alıyorum. Birikim Pendik Kolejimizin Halkla İlişkiler Departmanında görev yapmaktayım.

Birikim Eğitim kurumlarını kısa tanımlar mısınız?
Varlığa, bilgiye ve değerlere kendi medeniyetinin penceresinden bakmanın bilinci ile temel değeri insan olan ve hikmeti kuşanmış nesiller yetiştiren, medeniyetin mimarlarıyız Birikim ailesi olarak. Kültür ve medeniyetimizden beslenerek, ihtiyaç duyduğu anda özgün kültür ve medeniyet unsurlarını üretebilen ve umrana ulaşmayı gaye edinmiş bilge insanları, tüm ihtiyaçları giderilmiş eğitim ortamlarında yetiştirmiş olma, hayat boyu eğitim etkisi sağlama bizim temel gayemizdir.

 

 

 

Birikim Pendik adına önemli olan nedir?
Bizim için Öz kültürümüz ve medeniyetimiz, Öğrenme sürecinde öğrencinin bireysel farklılıklarının dikkate alınması, Hayat boyu öğrenme becerisinin kazanılması, Bir üst kuruma öğrenci seçen sınavlarda yüksek başarının sağlanması, becerilere dayalı dil öğretimi, bizim için önemlidir.

 

Öğrencilerinize Hangi imkânları sunuyorsunuz?
Biz, Önce Ahlak ve Maneviyat parolası öncülüğünde öğrencilerimize akademik, zihinsel, duygusal, bedensel,  sosyal ve manevi gelişimlerini gerçekleştirecek eğitim ortamları sağlıyoruz. Hayat boyu öğrenme ortamı sağlayarak öğretmenlerimizin, velilerimizin ve toplumumuzun doğru üretim yapabilecekleri nitelikli bir hayatı sürmelerine katkıda bulunuyoruz.


Peki, hizmet verdikleriniz kimlerdir?
Biz anaokulu, ilkokul ve ortaokul düzeyinde öğrencilerimize eğitim ve öğretimi vermekteyiz. Aynı zamanda velilerimize, öğretmenlerimize, diğer çalışanlarımıza ve toplumumuza çeşitli alanlarda farklı projelerle hizmet veriyoruz.

 

Sizi, en yakın rakibinizden farklı yapan şeyler nelerdir?
Bizi; Öğrenmeyi öğrenmek, başarıda sürekliliği sağlamak, bireysel farklılıklara saygı göstermek, ilgi ve yeteneklerin tespit edilip, bu ilgi ve yeteneklerin üst düzeyde gelişimini sağlamak, deneyime değer vermek, Yenilikler öncüsü olmak, model olmak, aile ortamı sıcaklığı ve samimiyetinde olan eğitim ortamımız farklı kılar.

 

Son olarak eklemek istediğiniz bir şeyler var mı?
Bizim okullarımızın bu sıcak, samimi ve öz kültürümüzle barışık ortamına yeni katılım sağlayabilecek öğrencilerimize ve ailelerine içinde bulunduğumuz Şubat ayından  Eylül ayına kadar devam edecek dönemde geçerli olan erken kayıt avantajlarından faydalanmalarını tavsiye eder, onları tanışmaya bekleriz.

Çok teşekkür ederiz.

 

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Site     2017-01-20 Ben bu okulda okuyorum
Site     2017-01-20 Ben bu okulda okuyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!