Reklamı Geç
Advert

BEKLENEN ADAY AÇIKLANDI

Pendik'te Adaylığı kesinleşen bir diğer parti MHP oldu. 8 Aralık 2013 Pazar günü İstanbul 3.Etap Aday Tanıtım Toplantısı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin katılımı ile balkanların en büyük kapalı spor salonu Sinan Erdem‘de gerçekleşti.
13 Ocak 2014 Pazartesi 21:36

BEKLENEN ADAY AÇIKLANDI
Bu içerik 2073 kez okundu.
 Pendik MHP’den Aday Adayı olan Emekli Öğretmen ve Batı Mahallesi Muhtarı İbrahim Coşkun’un ismi okunması ile Pendik MHP'den Adaylığı kesinleşmiş oldu.
Geçen seçimlerde aldığı oy ile Pendik'te kaydadeğer bir oy alan MHP teşkilatı bu sefer daha iddialı... Hayırlı olsun...

İbrahim Coşkun Özgeçmişi
Evli ve 2 çocuk babası İbrahim Coşkun 1955 Sinop - Gerze doğumludur. İlk ve ortaokulu Sinop'ta okudu. 1971 yılında Artvin Öğretmen Okulu'na başladı. 1973 yılında İstanbul Çapa Öğretmen Okulu'na geçiş yaptı. 1974 - 75 yılında Çapa Öğretmen Okulundan mezun oldu.

1980 yılında Eğitim Enstitüsünü bitirdi ve aynı yıl Pendik Lisesi'ne Beden Eğitimi Öğretmeni olarak atandı. 2001 yılında kendi isteğimle Pendik Lisesinde görevini noktaladı.

MVP Spor Kulübü, Pendik Kültür Sanat Merkezi ve Pendik Gücü Spor Kulübü'nün kurucusu, Pendik Spor Kulübü'nün disiplin kurulu üyesi ve aynı zamanda Pendik Musiki Derneğinin 2 dönemdir başkanı olarak görev yapıyor. 2004 yılı yerel seçimlerinde Pendik Batı Mahallesi Muhtarı olarak seçildi ve bu görevi hala yürütmekte.
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!