Twitter'dan Zengin Güncelleme

Popüler micro blog servisi Twitter, iOS ve Android uygulamalarına oldukça zengin içerikli bir güncelleme yayınladı.
08 Mart 2013 Cuma 00:05

Twitter'dan Zengin Güncelleme
Bu içerik 2240 kez okundu.

aha önceki güncellemede olduğu gibi bu güncelleme de de "Arama" fonksiyonunda iyileştirmeler yapmaya devam eden Twitter, Android ve iOS kullanıcılarının mobil Twitter deneyimini arttırıyor.

Artık aramalarda daha fazla konu ve kullanıcı önerisi sunan Twitter, ayrıca geçmişe yönelik Popüler Tweetler'i de arama sonuçlarına ekleyerek kullanıcıların daha geniş bir zaman dilimine ait arama yapabilmesine imkan sağlıyor.

Ek olarak uygulama içerisinde bir web sayfası açıldığında kullanılan tarayıcıyı da geliştiren Twitter, web sayfasında dolaşırken kolayca kaynak tweeti görüp gizleyebilmemizi sağlıyor.

Tweetlerin ayrıntılı görünümünde bir tweete verilmiş tüm yanıtları gösterme, engellenen kullanıcıyı anında Bağlan sekmesinden kaldırma gibi yeni özelliklerin yanında geleneksel Çince dil desteiini de ekleyen Twitter'ın şaşırtan hamlesi ise Mobypicture, Posterous ve Vodpod video servislerine verdiği desteği kaldırması oldu. Böylece Telly/TwitVid ve YFrog ile yoluna devam edecek olan Twitter'ın son güncelleme ile iOS kullanıcılarına uygulama içinden oturumu kapatma imkanı sunduğunu da belirtelim.

Daha fazlası için ShiftDelete.Net sitesini ziyaret edebilirsiniz.Kaynak: http://teknoloji.milliyet.com.tr/twitter-dan-zengin-guncelleme/internet/haberdetay/07.03.2013/1677438/default.htmEtiketler: blog , Twitter , Android , Anında
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!