Reklamı Geç
Advert

RedHack MOSSAD’ın sitesini çökertti iddiası

Kızıl hacker grubu RedHack, twitter adresinden RedHack ekiplerinin de katıldığı Anonymous operasyonu kapsamında MOSSAD’ın resmi sitesine 3 saat süreyle saldırı düzenlediklerini duyurdu. RedHack, saldırıdan sonra twitter hesabına, “Filistinli çocukların yanındayız. Bu saaten sonra yakalansak, işkence görüp öldürülsek bile gam yemeyiz” yazdı
24 Mart 2013 Pazar 22:46

RedHack MOSSAD’ın sitesini çökertti iddiası
Bu içerik 1643 kez okundu.

Kızıl hacker grubu RedHack, İsrail gizli servisi MOSSAD’ın resmi web sayfasını hacklediğini iddia etti.
Twitter’dan önceki gece MOSSAD’ın saldırı altında olduğunu kaydeden RedHack, saldırıyı Anonymous’un bir kolu olan sector404 isimli hacker grubunun gerçekleştirdiğini ve RedHack olarak saldırıya destek verdiklerini belirtti. Hedeflerinin level 10 seviyesine ulaşmak olduğunu belirten RedHack 10. seviyeye gelindiği taktirde tüm halkın sokağa ineceğini iddia etti. RedHack, twitter adresinden MOSSAD’a düzenlenen saldırı ile Level 2 seviyesine geçtiklerini duyurdu.
MOSSAD’ın sayfasına önceki akşam Türkiye saati ile 18.30 itibariyle 3 saat süreyle saldırı gerçekleştirdiklerini belirten RedHack, twitter hesabından, içerisinde 35 bin MOSSAD ajanının bilgilerinin olduğunu iddia ettikleri dosyaları yayınladı.
“MOSSAD’ın ‘resmi” sayfasına TSİ 18.30 itibariyle erişim sağlanamıyor. Holywood filmlerinde olur gizli servis kahramanlıkları...”
“Filistinli çocukların yanındayız. Bu saaten sonra yakalansak, işkence görüp öldürülsek bile gam yemeyiz”Kaynak: http://gundem.milliyet.com.tr/redhack-mossad-in-sitesini-cokertti-iddiasi/gundem/gundemdetay/24.03.2013/1684239/default.htmEtiketler: Türkiye , İsrail , işkence , hacker , Mossad , Filistinli , Twitter , saat , RedHack
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!