Reklamı Geç
Advert

INSTAGRAM ARTIK TÜRKÇE!

Popüler fotoğraf düzenleme ve paylaşma programı Instagram yenilenen kullanıcı sözleşmesi ile üzdüğü kullanıcılarına, yeni güncellemesi ile kendini affettirmeye çalışıyor.
22 Aralık 2012 Cumartesi 11:59

INSTAGRAM ARTIK TÜRKÇE!
Bu içerik 1255 kez okundu.

Instagram'ın Facebook tarafından satın alınması ile birlikte başlayan değişim süreciyle birlikte geçtiğimiz günlerde kullanıcı sözleşmesini yenileyen Instagram birçok kullanıcısının tepkisini almıştı. Bu gelişmelerin ardından Instagram yöneticisi Kevin Systrom bir açıklama yapıp "Kafa karıştırıcı bir dil kullandığımız için yanlış anlaşılma bizim hatamız" diyerek gizlilik politikası koşullarını değiştireceklerini belirtmişti.

Bu gelişmelerle kullanıcılarını üzen Instagram, yayınladığı güncelleme ile kendini affettirebilecek gibi görünüyor. Hem iOS hem Android platformu için yapılan bu güncellemeyle birlikte Instagram artık 25 dilde kullanılabilir durumda. Eklenen yeni dillerin arasında Türkçe'nin de yer alması biz Türk kullanıcılar için güzel bir yenilik ama daha yüzde yüz Türkçe olmadığını belirtelim.Güncelleme ile birlikte gelen bir diğer önemli yenilik ise bir önceki güncelleme içeriğinde de olduğu gibi yeni bir filtre. Özellikle Twitter ile bağlarını koparmasıyla birlikte kamera yazılımını yenileyen ve "Willow" adında yeni bir filtre kullanıma sunan Instagram, şimdi de "Mayfair" adlı yeni filtresini kullanıcıların kullanımına sundu.
SDN
 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!