GOOGLE'DAN YENİ X PHONE

Google, Apple ve Samsung ile mobil donanım pazarında rekabet etmeye hazırlanıyor olabilir. İşte Motorola imzalı Google X Phone hakkında gelen ilk bilgiler.
22 Aralık 2012 Cumartesi 11:53

GOOGLE'DAN YENİ X PHONE
Bu içerik 966 kez okundu.

Google, LG tarafından üretilen Nexus 4 ile oldukça Nexus serisini başarılı biçimde genişletti. Ancak internet devi, anlaşılan mobil pastasından daha fazla pay istiyor. WSJ haberine göre, 2012'nin ilk aylarında satın aldığı Motorola ile kendi telefonunu yapmaya girişen Google, "X Phone" adını verdiği yeni bir cihaz hazırlıyor.

Samsung ve LG gibi üçüncü parti üreticiler yerine, bizzat Google ve kendi markası halini alan Motorola tarafından üretilecek ilk cihaz olma özelliğini taşıyan X Phone'un Nexus serisine dahil olup olmayacağı bilinmiyor. Cihaz hakkında tek bilinen, üst sınıf bir telefon olacağı, Apple iPhone ve Samsung Galaxy serisiyle rekabet etmeyi hedeflediği.

http://static.shiftdelete.net/img/article_new/lg_nexus-4-e9601353671663.jpg

Akla çizgi romanları getiren ismiyle X Phone için Motorola geliştiricilerinin ilk karşılaştığı sıkıntıyı detaylandıran WSJ haberinde; cihaza bazı gelişmiş dijital fotoğraf özellikleri koymak için uğraştıkları, ancak bu durumda telefonun pilinin çok çabuk tükendiğini fark ettikleri belirtiliyor.
SDN
 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!