Reklamı Geç
Advert

Sporu Hayatınızdan Çıkarmayın!

Pendik Belediyesinin düzenlediği İllerarası Taekwondo Dostluk Turnuvası, farklı şehirlerden gelen 15 kulüpten yaklaşık 200 sporcunun katılımıyla gerçekleşti. Turnuvada Pendik Belediye Spor Kulübü genel klasmanda 1'inci oldu.

Sporu Hayatınızdan Çıkarmayın!
Bu içerik 1771 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Pendik Belediyesinin düzenlediği  İllerarası Taekwondo Dostluk Turnuvası, farklı şehirlerden gelen 15 kulüpten yaklaşık 200 sporcunun katılımıyla gerçekleşti. Turnuvada Pendik Belediye Spor Kulübü genel klasmanda 1'inci oldu.

Türkiye Taekwondo Federasyonu Asbaşkanı Dr. Oktay Duymaz, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, Başkan Yardımcıları İzzet Öztop ve Süleyman Pergel ile çok sayıda sporseverin katıldığı İllerarası Teakwondo Dostluk Turnuvası, Sülüntepe Spor Kompleksi’nde gerçekleştiÇoğunluğunu büyükşehir ve belediye spor kulüplerinin oluşturduğu turnuvaya 15 kulüpten yaklaşık 200 sporcu katıldı.

Federasyon Asbaşkanı Duymaz, Pendik Belediyesine ve Şahin’e teşekkür etti

Turnuva dolayısıyla düzenlenen törende konuşan Türkiye Taekwondo Federasyonu Asbaşkanı Dr. Oktay Duymaz, 2016 olimpiyatlarına hazırlanılan bu dönemde böyle önemli bir dostluk şampiyonası düzenlediği için Pendik Belediyesine ve Başkan Şahin’e teşekkürlerini sundu. Duymaz, şampiyonada dereceye giren gençlere hayat boyu başarı temennisinde bulundu.

Başkan Şahin, “Sporu hayatınızdan çıkarmayın”

Törende konuşan Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin,  spora destek vermeyi sürdüreceklerini belirterek, gençlere "Sporu hayatınızdan çıkarmayın. Branşlarınız ne olursa olsun mücadeleden asla yılmayın. Adı gibi dostluğun kazandığı bir turnuva diliyorum" şeklinde konuştu.

Pendik Belediye Spor Kulübü, genel klasmanda 1. oldu

1999, 2000 ve 2001 doğumlu genç sporcuları kapsayan turnuva, ayrı kilolarda bay-bayan kategorilerinde, 3 raund süren maçlar şeklinde ve puanlama sistemine göre yapıldı. Müsabalar sonunda Genç Erkekler kategorisinde 1’inci, Genç Bayanlarda 2’inci olan Pendik Belediye Spor Kulübü, Genel Klasmanda da birinciliği elde etti.

Turnuvada takım sıralaması 

GENÇ ERKEKLER :   

 1.PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 

2. GAZİ OSMAN PAŞA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

3. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ

4. ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ 

 GENÇ BAYANLAR  :

 1. GAZİ OSMAN PAŞA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

3. PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

3. ATILGAN SPOR KULÜBÜ

2. ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ

GENEL KLASMAN

1. PENDİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

2. GAZİ OSMAN PAŞA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

3. ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ

4. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAĞIT SPOR KULÜBÜ

pendik spor İllerarası Taekwondo Dostluk Turnuvası
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!