G.Saray'dan açıklama: "Schalke kabul etmedi"

Galatasaray Kulübü, resmi siteden yaptığı açıklamada Schalke 04 kulübüne ek kontenjan için başvuru yapıldığını ancak bunun kabul görmediğini duyurdu.
08 Mart 2013 Cuma 00:08

G.Saray'dan açıklama:
Bu içerik 1529 kez okundu.

İşte kulüpten yapılan açıklama:

"12 Mart Salı günü oynanacak Şampiyonlar Ligi Schalke 04 deplasman maçımızın biletleri için taraftarlarımızdan son derece büyük bir talep gerçekleşmiştir. Günlerce önce belli olan bu talep fazlası karşısında evsahibi kulüpten yüzde 5’lik kontejanı arttırması ricamız ne yazık ki olumlu bir sonuç vermemiştır.Sonuç olarak buyoğun talebi karşılama imkanımız olamamış ve konu çeşitli yayın organlarında spekülatif haberlerin yer almasına yol açmıştır.

Öncelikle belirtelim, Schalke 04’ün kulübümüze tahsis ettiği bilet sayısı bazı organlarda yer aldığı gibi 7000 adet değil sadece 2700 adettir. Bu biletlerin tümü turizm acentasıvasıtasıyla ve doğrudan kulübe yapılan başvurular sonucu taraftarlarımıza intikal ettirilmiştir. 2700 bilet içinde tek bir biletin bile parasız verilmediğini özellikle belirtmek isteriz.

Galatasarayın başarılarının tüm Galatasaray taraftarlarını eskiden olduğu gibi yeniden heyecanlandırmış olması kulübümüz adına bizleri sevindirmiş olmakla birlikte bizim elimizde olmayan nedenlerle de olda bizi orada desteklemek isteyen daha binlerce taraftarımıza bu imkanı sağlayamamış olmak  işin üzücü tarafıdır.

Galatasaray yönetiminin ilk önceliğinin vefakar taraftarını memnun etmek olduğu herkes tarafından bilinmelidir.

Taraftarlarımızın bilgisine sunulur.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetimi"Kaynak: http://skorer.milliyet.com.tr/g-saray-dan-aciklama-schalke-kabul-etmedi-/galatasaray/detay/1677548/default.htmEtiketler: Şampiyonlar Ligi , deplasman , Schalke , Galatasaray , spor , Schalke 04 , G.Saray , eskiden , sadece
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!