Reklamı Geç
Advert

Ümit KAHYAOĞLU Milletvekilliği Adaylığını Açıkladı!

Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Kahyaoğlu, AK Parti'den Milletvekili Aday Adayı oldu.

Ümit KAHYAOĞLU Milletvekilliği Adaylığını Açıkladı!
Bu içerik 2488 kez okundu.

Duyuru Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve İstanbul Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı görevini yürüten Ümit Kahyaoğlu, AK Parti İstanbul Birinci Bölgeden Milletvekili Aday Adayı müracaatı yaptı.

 

Gazeteciliğe lise yıllarında başlayan Kahyaoğlu, Sakarya ve İstanbul'da çeşitli yerel gazetelerde muhabir, haber müdürü ve yazı işleri müdürü olarak görev yaptı. 1993 yılında Sabah Gazetesi'nde de  muhabirlik yapan milletvekili aday adayı Ümit Kahyaoğlu, 1997 yılından itibaren imtiyaz sahibi ve yazı işleri müdürlüğünü yaptığı Duyuru Gazetesi'ni neşrediyor.

Kahyaoğlu, 2011 yılından buyana da İstanbul Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı görevini yürütüyor. Milletvekili Aday Adayı Ümit Kahyaoğlu, kuruluş aşamasında olan Kur'an-i İlimler Vakfı'nında kurucu üyesi. Pendik Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nda yedek yönetim Kurulu üyeliği görevini de yürüten aday adayı, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) ve Anadolu Yakası Sanayici ve İşadamları Derneği (AYSİAD)'nde de üye olarak görev yapmakta.

ümit kahyaoğlu
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!