Reklamı Geç
Advert

Saadet Pendik'ten Düzce'de Eğitim ve Hazırlık Kampı!

Saadet Partisi Pendik İlçe Başkanlığı Düzce'de 7 - 9 Kasım tarihleri arasında eğitim ve seçime hazırlık kampı düzenledi.

Saadet Pendik'ten Düzce'de Eğitim ve Hazırlık Kampı!
Bu içerik 2015 kez okundu.

Saadet Partisi Pendik İlçe Başkanlığı Düzce'de 7 - 9 Kasım tarihleri arasında eğitim ve seçime hazırlık kampı düzenledi.

Saadet Partisi Tanıtma Biriminden Gönderilen Basın Bülteni'nde şöyle denildi:

SAADET PENDİK’TEN SEÇİME HAZIRLIK KAMPI

Saadet Partisi Pendik İlçe Başkanlığı tarafından planlanan “Birim Çalışmaları ve Seçime Hazırlık Planlama Kampı” 7-8-9 Kasım 2014 tarihlerinde İlçe İcra Kurulu Üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleriyle Düzce Pelemir Otel’de gerçekleştirildi. Yoğun bir program ile gerçekleştirilen kampta bütün birimler tek tek gözden geçirildi. Yaklaşan seçimler için faaliyetlerin planlaması yapıldı.

Planlama Kampı, İlçe Başkanı Sayın Mahmut Kılıç’ın açılış konuşması ve “Temel Meselemiz” konulu eğitimi ile başladı. Açılış konuşmasında yaklaşan seçimlere değinen Kılıç, “6-7 ay sonra bir seçim yaşayacağız. Bu seçimlerde TBMM’nin aritmetiğini değiştirmek zorundayız. Planlı programlı bir çalışmayla gece-gündüz bunu başarmamız gerekiyor” dedi. Konuşmasına devam eden Kılıç; “Mevcut tablo ile siyasi partiler devam ederse ciddi kaygılarımız var. Ülkemiz bölünerek büyük çatışmaların içine sürükleneceğiz. Ama biz güçlü bir Saadet Partisi grubunu parlamentoya sokabilirsek 76 milyon milletimiz başta olmak üzere coğrafyamızın içerisinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulmasını ve bu ülkede ister AKP’li olsun ister MHP'li ister CHP'li olsun, ister Alevi olsun ister Sünni olsun, ister Kürt olsun ister Türk olsun her bir ferdimizin istediği arzu istediği bir Türkiye’yi tesis ederiz.  Çünkü biz biliyoruz ki bu ülkede yaşayan  her bir insanımız altını çizerek söylüyorum  hangi partili olursa olsun bu ülkedeki insanlar huzur istiyor, barış istiyor, adalet istiyor, emeğinin karşılığını almak istiyor. Herkesin iyilik ve güzellik istediği bir ülkede neden iyilik ve güzellikler bu ülkede hâkim olmaz. Bu doğrudan anlayışla zihniyetle ilgili bir şeydir. Bozuk tezgâhtan düzgün ürün çıkmaz. O tezgahın başındaki insanın hangi partili olduğunun hiç bir önemi yoktur. Sistem bozuktur tezgâhı yani sistemi dönüştürmek lazımdır. Buda ancak Saadet Partisinin düşüncesi ile mümkündür.” Dedi.

Açılış konuşmasından sonra “Temel Meselemiz” konulu eğitimi gerçekleştirdikten sonra konuşmasını tamamladı. İlçe Başkanı Mahmut Kılıç’ın konuşmasından sonra birimlerin çalışmaları tek tek masaya yatırıldı.

Sırasıyla Teşkilatlanma Birimi (Yasin Kadıoğlu), Seçim İşleri Birimi (Abdullah Erdoğan), Milli Gazete (Kemal Başarslan) ve Kadın Kolları Birimi değerlendirildi. I. Bölüm Birim değerlendirmelerinden sonra Sayın Yrd. Doç. Dr. İsmail Haskul “Siyasi Üslup” konulu eğitimlerini gerçekleştirdiler.

II. Bölüm Birim değerlendirmesinde; Gençlik Kolları (İsmail Akcan),  Eğitim Birimi (Bilal Çodur), Tanıtım Birimi (Ramazan Akıntı), Halkla İlişkiler Birimi (Seyfi Sezer), Planlama ve Koordinasyon Birimi (İsa Uzun) değerlendirildi.

Planlama Kampının 2. Günü ise İstanbul İl Başkan Yardımcımız Sayın Ahmet Türkcan’ın “Temel Esaslarımız” konulu eğitimi ile başladı. Eğitim sonrasında III. Bölüm Birim değerlendirmesinde; Sekretarya Birimi (Emre Selman Kaplan), Ekonomik Konular Birimi (Murat Acar), Mahalli İdareler Birimi (Muhsin Gece), Sosyal İşler Birimi (Yusuf Güripek) ve Mali İşler Birimi (Zülkif Kapukaya) değerlendirildi.

Son oturum olarak kamp değerlendirmesiyle “Birim Çalışmaları ve Seçime Hazırlık Planlama Kampı” tamamlandı.

saadet pendik seçim hazırlıkları saadet pendik eğitim pendik saadet seçim dr.ismail haskul Ahmet Türkcan
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!