Reklamı Geç
Advert

SAADET PENDİK ADAYLARI AÇIKLANDI!

Saadet Partisi Pendik İlçe Başkanlığı, Pendik Atatürk Kültür Merkezinde düzenlediği bir programla 2014 Yerel seçimleri için Belediye Başkan Aday Adaylarını açıkladı.
01 Kasım 2013 Cuma 15:48

SAADET PENDİK ADAYLARI AÇIKLANDI!
Bu içerik 2758 kez okundu.
Saadet Partisi Pendik İlçe Başkanlığı, Pendik Atatürk Kültür Merkezinde düzenlediği bir programla  2014 Yerel seçimleri için Belediye Başkan Aday Adaylarını açıkladı.

Programda Seçim işleri Başkanı Abdullah ERDOĞAN Aday Aylık sürecini anlatarak Aday adaylarını tanıttı.

Abdullah Erdoğan şöyle konuştu:  Seçim işleri Başkanı ve aday tespit komisyonu adına huzurlarınızdayım. Seçim startının verildiği şu günlerde teşkilat çalışmalarımıza hız kazandıracak sinerji ve motivasyonu artıracak yeni bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Evet alternatifin ta kendisi olan, hizmette kendisinden başka rakibi olmayan belediyecilik deyince ümit, ufuk, yeni heyecan akla getiren Saadet Partimiz yine teveccühün ve güvenli liman limanın adresi olmaya devam ediyor.

İşte bu minvalden olarak bugün siz kıymetli haziruna ve kamuoyuna ifade etmek istediğimiz şudur ki partimizin yapmış olduğu ön yoklama sonucunda aday olmaları yönünde teklifte bulunulmuş değerli şahsiyetleri sizlerle paylaşmak istedik.Bildiğiniz gibi bizde istişareler sonucunda karar verilir.Elbette ki istişarelerimiz devam etmekte ve adaylarımız bu kardeşlerimizle sınırlı kalmamaktadır.Görev istenmez verilir düsturuyla teşkilatımız kime görev verirse bizlerde onun peşinde kenetlenerek çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Şimdi bu değerli arkadaşlarımızı açıklayarak kısaca tanıtmak istiyorum.

Muharrem UZAN

Yasin KADIOĞLU

Mahmut KILIÇ

Efrail OZAN

İsmail HASKUL

Ahmet TÜRKCAN

K.Levent TÜFEKÇİ

Saadet Partisi Pendik 2014 Yerel Seçimleri Belediye Başkan Aday Adayları Özgeçmişleri:

Muharrem UZAN

1956 Zonguldak Alaplı doğumlu olup ilk ve orta öğremini İstanbul Fatih’te tamamladı. Yüksek öğremini İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi İşletmecilik Yüksek Okulunda tamamladı. Öğremini tamamladıktan sonra hemen iş hayatına başladı. Özel sektörde Yöneticilik ve Mali Müşavirlik yaptı. Hale Pendik’te Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir olarak çalışmaktadır. Merkezi Pendik’te bulunan Zonguldak Alaplı İlçesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin bir dönem başkanlığını yaptı. Refah Partisi, Fazilet Partisi ve Saadet Partisinde İlçe Başkan Yarımcılığı ve İlçe Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. Bahçelievler mahallesinde ikamet eden Uzan, evli ve iki çocuk babasıdır.

Yasin KADIOĞLU

1976 Üsküdar doğumlu olan KADIOĞLU, aslen Trabzon Köprübaşı’lıdır. İlkokulu Kaynarca ilköğretim okulunda, ortaokul ve liseyi Pendik Lisesi’nde tamamladıktan sonra sırasıyla Kocaeli Üniversitesi İnşaat Teknikerliği, Azerbaycan Üniversitesi İnşaat Mühendisliği ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümlerinden mezun olmuştur. Halen Sakarya Üniversitesi’nde Mahalli İdareler ve Şehircilik Bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Yaklaşık 35 yıldır Pendik’te yaşayan KADIOĞLU, sırasıyla Esenler, Fevzi Çakmak, Doğu, Kaynarca, Sapanbağları, Dumlupınar, Güzelyalı ve Yeni Mahalle’lerinde ikamet etmiştir.

Türkiye’nin en büyük ve en şuurlu gençlik hareketi olan Milli Gençlik Vakıflarında da çalışan KADIOĞLU, siyasi hayatına ise Refah Partisi, Fazilet Partisi ve Saadet Partisi’nde çeşitli görevlerde bulunarak devam etmiş, son olarak 2009 Yerel Seçimlerinde de Pendik‘ten Belediye Meclis Üyesi adayı olarak gösterilmiştir. Halen SAADET Partisi Pendik İlçe Başkan Yardımcılığı ve Gençlik Kolları İlçe Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Pendik merkez’de aile şirketi olan inşaat firmasında yöneticilik yapmakta olan KADIOĞLU, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Mahmut KILIÇ

1980 Sakarya doğumlu, aslen Trabzonlu. İlköğrenimini Kaynarca’da, orta öğrenimi ise Pendik İmam Hatip lisesinde tamamladı. Yükseköğrenimini Sakarya üniversitesi işletme fakültesinde tamamladı. Gebze Yüksek teknoloji Enstitüsünde Girişimcilik ve Yenilik Yönetimi üzerine Yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

1996- 2006 Yılları arasında Milli Gençlik Vakfı ve Anadolu Gençlik Derneğinde yöneticilik yaptı.2006- 2007 yıllarında Saadet Partisi Pendik Gençlik kolları başkanlığı, 2007- 2013 Yılları arasında İcra kurulunda muhtelif görevlerde bulundu. 2009 Mahalli seçimlerinde Pendik Belediye Meclis üyesi adayı ve 12 Haziran 2011'de Saadet Partisi 1.Bölge Milletvekili Adayı gösterildi.

Evli ve bir çocuk sahibi olan Kılıç, Kaynarcada ikamet etmekte ve Gayrimenkul hizmetleri ve ticaretle uğraşmaktadır.

Dr.İsmail HASKUL

1965 Safranbolu doğumlu olup, ilköğrenimini Karabük’te, orta öğrenimini İstanbul İmam-Hatip Lisesi’nde tamamlamıştır. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek Tıp Doktoru ünvanını almıştır. Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Biyokimya ve Klinik Biyokimya ihtisasını tamamlayarak uzman doktor olmuştur. Kamu hastanelerinde hekimlik ve özel sağlık sektöründe yöneticilik yaptı.  Saadet Partisi Pendik Teşkilatında İlçe yönetim kurulu üyeliği, İlçe başkan yardımcılığı ve ilçe başkanlığı görevlerini yapan Haskul’un son görev yeri Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığında İl yönetim kurulu üyeliği idi. 2002 genel seçimlerinde milletvekili adayı, 2004 mahalli seçimlerinde Pendik Belediye Başkan adayı olarak seçim çalışmalarında yerini almıştır. Evli ve üç çocuk babası olan Haskul Pendik Doğu mahallesinde ikamet etmektedir.    

Efrail OZAN

1962 yılında Gümüşhane’ye bağlı Kelkit İlçesinde doğdu. 1964 yılında ailesi ile birlikte İstanbul’a göç etti. Bütün öğrenim hayatını İstanbul’da tamamladı. 1985 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nden Makine Mühendisi olarak mezun oldu. Çeşitli kuruluşlarda değişik kademelerde çalıştıktan sonra 1994 – 2007 yılları arasında bir belediye şirketinde yönetici olarak görev yaptı. Halen aynı şirkette çalışmaya devam etmektedir. 2009 Yerel seçimlerinde Belediye Meclis Üyeliği adayı, 2011 Genel seçimlerinde İstanbul Milletvekili adayı gösterildi. 2004 yılından beri Pendik Çamlık Mahallesi’nde ikamet eden Ozan, evli ve dört çocuk babasıdır.

 Kemal Levent TÜFEKÇİ

1966 yılında İstanbul´da doğan Kemal Levent Tüfekçi, Trakya Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1992-1996 yılları arasında özel sektörde yöneticilik görevinde bulunan Tüfekçi, 1996-2002 yılları arasında İGDAŞ´ta İstanbul, Anadolu ve Beyoğlu Bölge Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Fazilet Partisi Pendik İlçe Başkan Yardımcılığı ve Pendik İlçe Başkanlığı görevlerinde bulundu.

 

Ahmet TÜRKCAN

 

1973 Nevşehir doğumlu, ilk ve ortaokul tahsilini Nevşehir'de, lise tahsilini Pendik İmam Hatip Lisesinde tamamladı. İşletme mezunu, Kamu Yönetimi üzerine mastır yapıyor. Otomotiv işiyle iştigal ediyor. Evli 3 çocuk babası, 26 yıldır Pendik'te ikamet etmektedir.
1991 yılında MGV okul temsilciliği, Refah Partisi Sandık müşahitliği, Fazilet Partisi F. Çakmak mahalle yönetimi, Saadet Partisi Çamçeşme mahalle yönetimi, 2004 yılında ilçe yönetimine dahil oldu, 2007 yılından beri Pendik İlçe Başkanı olarak siyasi görevine devam ediyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!