Reklamı Geç
Advert

SAADET KILIÇ KUŞANDI! GÖRKEMLİ TANITIM!

Saadet Partisi Pendik İlçe Başkanlığı tarafından Yunus Emre Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programda Belediye Başkan adayı Mahmut KILIÇ tanıtıldı.
06 Şubat 2014 Perşembe 20:30

SAADET KILIÇ KUŞANDI! GÖRKEMLİ TANITIM!
Bu içerik 2653 kez okundu.
Saadet Partisi Pendik İlçe Başkanlığı tarafından Yunus Emre Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programda  Belediye Başkan adayı Mahmut KILIÇ tanıtıldı.

Programın açılış konuşmasını Saadet Partisi Pendik SKM Başkanı Yasin KADIOĞLU yaptı. KADIOĞLU Konuşmasında "Pendik adayımızı seçerken Teşkilatımıza sorduk ve onlar ne dediyse kimi istediyse onu aday gösterdik. Pendik'teki adayımız da Mahmut KILIÇ kardeşimizdir." diye konuştu.


Saadet Partisi İlçe Başkanı Ahmet TÜRKCAN bey selamlama konuşmasında "Pendik'te CHP'nin seçim kazanma şansının olmadığı belirterek Halkın artık bu korkuyla hareket etmesine gerek olmadığını,Seçimlerini Saadet partisinden yana kullanmalarını beklediklerini"belirtti.

PendiK Belediye Başkan adayı Mahmut KILIÇ konuşmasında; Yola çıktık geliyoruz ve diyoruz ki Öyle bir kazanacağız ki Kimse kaybetmeyecek... Saadet Kazanınca Pendik Kazanacak, Millet kazanacak, Ümmet kazanacak...
Mevcut belediyenin Müspet ve faydalı projelerini devam ettireceğiz. Kimsenin siyasi görüşüne karışmayacağız, kimseyi görevden almayacağız ama bunun tek bir şartı var, O da Liyakat sahibi olmaları koşuluyla.

Biz başkan olduğumuz da Faydalı projeler kimden gelirse gelsin uygulayacağız ve Açılışta kendilerine teşekkür edeceğiz.

1994 yılından bugüne gelindiğin de maalesef belediyecilik kirlenmiştir. İçişleri bakanlığı verileriyle 1700 belediye de yolsuzluk ve usulsuzluk vardır. Belediyelerimizin bu hale gelmesindeki sebeb Bizim kapılara astığımız "Rüşvet alan da veren de Mel'undur..." Hadis'ini kaldırmalarıdır. bunu da AKP'li kardeşlerimiz yapmıştır.

Pendik Belediyesinin en büyük sorunu İsraf ve Usulsuzlüklerdir. Sizi kaynak veriyorum belediyenin web adresinden 2013 yılı performans raporlarını inceleyiniz. sadece 2 Milyon TL reklam bütcesine ayrılmış ve bu harcanmıştır. Allah aşkına sizlere soruyorum Belediye reklam yapar mı diye konuşan KILIÇ projelerini açıkladı.

Mahmut KILIÇ'a gençlik kolları tarafından verilen hediye ise oldukça manidardı.

Programa çok sayıda STK ve Siyasi parti temsilcisi de katıldı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!