Reklamı Geç
Advert

BAYRAK İNDİRME'YE ORTAK TEPKİ!

Saadet Partisi Pendik SKM tarafından asılan bayrakların indirilmesine Siyasi partilerden ortak tepki geldi.
08 Şubat 2014 Cumartesi 23:24

BAYRAK İNDİRME'YE ORTAK TEPKİ!
Bu içerik 1930 kez okundu.
Saadet Partisi Pendik SKM tarafından asılan bayrakların indirilmesine Siyasi partilerden ortak tepki geldi.

Pendik Belediye binası  önünde yapılan basın açıklamasına Saadet Partisi yöneticileri, CHP ve MHP'den siyasi temsilciler katıldı.

Basın açıklamasında;
Çok kıymetli basın mensupları ve çok kıymetli Pendikliler;
Saadet Partisi Pendik teşkilatları olarak 9 aydan beri ciddi bir strateji ile Belediye Başkan Adayı çalışması serdettik. Hamdolsun ki Milli Görüşü temsil ve belediye yönetimi konusunda liyakat sahibi Mahmut KILIÇ beyefendiyi, adayımız olarak daha 2 gün önce bir programla Pendik seçmeninin takdirlerine arz ettik.
Biliyoruz ki; Pendik, belediye hizmetleri açısından hak ettiğini alamıyor. Hatta belediye imkanları, bir şekilde halktan kaçırılarak çarçur ediliyor. Şayianın boyutu dahi, vukuatın ne aşamada olduğunu gözler önüne seriyor. Bunun yanında, mütekebbir, halktan uzak, somut hiçbir hizmet örneği olmayan bu belediye zihniyetine Pendik’i elbette terk edemeyiz. Dolayısıyla seçim sathı mailinde yaptığımız çalışmalarda, halkımıza bu gerçekleri ve alternatif Milli Görüş belediyeciliğini anlatıyoruz. Ve görüyoruz ki, hem siyasi görüşümüz olarak biz, hem de söylediklerimiz kısa zamanda makes buluyor. Siyasetin kirli yüzü olan adaletsiz yönetim tarzı, tarihte olduğu gibi bugünde yöneticilerini yer ile yeksan edecektir, bundan kimsenin şüphesi olmasın. Kendi tarihine birazcık aşinalığı olanlar bilirler ki; bu toprakların yetiştirdiği, Yusuf Has Hacip, Farabi, Katip Çelebi, Koçi Bey gibi siyaset alimleri, yöneticileri hep, kibir, zulüm ve halktan uzak durma konusunda uyarmıştır. Kulak asmayan yakın tarih siyasetçilerini ve yöneticilerini de, halkımız 28 Şubat tarihi itibariyle aynel yakin görmüştür.
Adaleti, hizmeti ve hakkaniyeti esas alan siyasi anlayışımız ve Pendik’te en iddialı parti oluşumuz, belediye yöneticilerini ve onun ötesinde ağabeyleri olan Ak parti kurmaylarını rahatsız etmiş olacak ki; belediye zabıta ekipleri, hukuk çerçevesinde hareket ederek süslemiş olduğumuz, Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki Seçim Koordinasyon Merkezimizin bayraklarını, menfur bir şekilde kesmek ve koparmak suretiyle indirmiştir.
Bilinmelidir ki, “korkunun ecele faydası yoktur.” Güneş balçıkla sıvanamaz, çiçekleri koparmakla baharın gelişini engelleyemezsiniz. Yapılmakta olan, belediye eliyle Saadet Partisi teşkilatlarının ilgisini ve çalışmasını başka mecraya çekme çalışmasıdır. Hayır, bu oyuna alet olmayacağız. Biz ki; yalnız Milli Görüş üzerine yapılan 28 Şubat darbesinde dahi, bir kişinin burnunun kanamasına müsaade etmemiş, fırsat vermemişizdir. Bizi en iyi halkımız bilir. Yolumuz ikna yoludur, kavgacıların, kutupçuların, horoz dövüşçülerinin tuzağına düşmeyeceğiz ama hakkımızı da yedirmeyeceğiz.
Tüm hukuki haklarımız saklı kalmak kaydıyla, SKM mize yapılan bu resmi mafya saldırısını kınıyor, durumu basın mensuplarımız ve aziz Pendik halkına duyuruyor, takdirlerinize sunuyorum.

Saygılarımla.
08.02.2014
Ahmet TÜRKCAN
Saadet Partisi İçe Başkanı

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!