Reklamı Geç
Advert

BAŞKAN ŞAHİN TEKRAR ADAY!

Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, 2014 yerel seçimleri için aday adaylığı başvurusunu yaptı. Başkan Şahin, aday adaylık başvuru formunu, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Turgay Kılıç'a teslim etti.
28 Ekim 2013 Pazartesi 15:23

BAŞKAN ŞAHİN TEKRAR ADAY!
Bu içerik 2169 kez okundu.

Aday adaylığını açıklayan Başkan Şahin'e yoğun bir kalabalık eşlik etti.

Başvurusu sırasında bir konuşma yapan Başkan Kenan Şahin, beş yılda güçlü ve örnek bir belediyecilik anlayışı sergilediklerini belirterek, "Milletin emaneti 30 Mart'a kadar omzumuzda. Bu emanetin hakkını vermek noktasında beş yıldan beri gece gündüz gayret ediyoruz. Şimdi yeni bir gündemimiz daha var" dedi.

Seçim sürecine girilmesinin asli vazife ve sorumlularını aksatmayacağını belirten Şahin, "Biz güçlü bir belediye oluşturduk; mali, kadro, teknoloji yönetiminde herkese örnek olan bir kurumu ortaya koyduk. Millete hizmet olan asli misyonumuzu hiç şaşmadan, halkla birlik ve beraberlik içinde yerine getirdik. Hizmet anlayışımızda seçim takvimi, seçim politikası, yoktur, biz işimize bakarız. Ama seçim süreçlerini de ihmal ve eksik bırakmamak konusunda teşkilatımıza güveniyoruz" şeklinde konuştu.

Başkan Şahin, "Bu süreç sonrasında Cenab-ı Hak, hizmet noktasında millete borcumuzu, daha iyilerini ve daha güzellerini göstererek vermeyi kısmet etsin" dileğinde bulundu.26 Ekim Cumartesi günü adaylık başvurusunu yapan Başkan Kenan Şahin'e yoğun bir kalabalık eşlik etti. Pendik için yeniden göreve talip olduğunu açıklayan Kenan Şahin'e sosyal medyadan da destek mesajları yağdı.

Başkan Şahin, aday adaylığı başvurusu için de şunları söyledi: "Şurası kesindir ki, seçimin favorisi AK Partidir. Son yapılan Genel Seçimlerde Pendik'te en yakın partiye 111 bin fark attık. Bu farkı daha da açacak, anlamlı bir fark atacak bir seçimin arifesindeyiz. "

Partiden başka aday adaylarının da çıkmasının demokrasinin gereği olduğunu belirten Şahin şöyle konuştu: "Birlik ve beraberlik içinde 30 Mart'ta yeni bir zaferi yaşayacağız. Bu süreç içinde kardeşlik ilişkilerimizi sürdürecek, bu sürecin sonunda da kucaklaşarak kardeşliğimizi devam ettireceğiz."

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!