Reklamı Geç
Advert

BAHÇELİ PENDİK'TE AÇLIŞA KATILDI!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Pendik ilçe teşkilatını ziyaret etti. İlçe binasında Mehteran Bölüğü ile karşılanan Bahçeli partililerle bir araya geldi.
19 Ocak 2014 Pazar 20:38

BAHÇELİ PENDİK'TE AÇLIŞA KATILDI!
Bu içerik 2038 kez okundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Pendik ilçe teşkilatını ziyaret etti. İlçe binasında Mehteran Bölüğü ile karşılanan Bahçeli partililerle bir araya geldi. İlçe binasının içerisinde konuşma yapan Bahçeli'nin görüntüsü barkovizyon aracılığıyla sokakta kendisini dinleyenlere sunuldu. Bahçeli vatandaşlara MHP Pendik adayı İbrahim Coşkun'u tanıttı.

BAŞBAKANIN KONUŞMALARINI HATIRLATTI


MHP liderinin Pazar günkü İstanbul temaslarının son durağı Tuzla oldu. Tuzla'da kendisini bekleyen kalabalığa seslenen Devlet Bahçeli, Başbakan Erdoğan'ın 17 Aralık operasyonun ardından Ordu, Samsun, Trabzon, İstanbul havaalanı ve Kısıklı konuşmalarını hatırlatarak, Başbakan'ın aynı sözleri dile getirdiğini söyledi. Bahçeli, “Bunların içerisinde 'Yolsuzluk ve rüşvetin üzerine kararlıkla gideceğim, kimse endişe etmesin' yerine, yolsuzluk ve rüşveti ağzına almamıştır" diye konuştu.

SANDIĞA GİTMEYİ İHMAL ETMEYİN


MHP Tuzla Belediye Başkan adayı Adil Erkoç'u halka tanıtan Bahçeli, '30 Mart yerel seçimlerinde sandığa gitmeyi ihmal etmeyelim. Bahane bulmayalım. Oy kullanamayacağım galiba demeyin. Ülkemiz elden gidiyor" dedi.

ERDOĞAN'A ŞARKILI GÖNDERME


AK Parti iktidarının süresinin dolduğunu ifade eden Bahçeli sözlerine devam etti: Bu iktidarın süresi dolmuş, Abbas yolcu gidecek. Ömrü tükenmiş bir siyasi iktidara 30 Mart'ta suni teneffüs yaptırmayın. Göreceksiniz yüzde 51'i hayalinde görmeye başlayacak.


Başbakan Erdoğan'ın meydanlarda sık sık dile getirdiği 'Beraber yürüdük biz bu yollarda' şarkısına atıfta bulunan Bahçeli, “Nereye giderse gitsin, MHP'ye iktidar nasip olursa, onu getirir, karakola Bilal'le beraber götürür, yargıda hesabını sorar, Yüce Divan'da hesabını sorar. O zaman da Recep Tayyip Erdoğan 'Birlikte yürüdük biz buradan' yerine, 'karakolda ayna var' diyecek" şeklinde konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!