Reklamı Geç
Advert

Marmara Hastanesi Mahkumlar Bölümü Açıldı!

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde kurulan Mahkum Servisi hizmete açıldı.

Marmara Hastanesi Mahkumlar Bölümü Açıldı!
Bu içerik 1912 kez okundu.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde kurulan Mahkum Servisi hizmete açıldı. Anadolu Yakasının ilk tutuklu servisi olan bölümde ülke çapındaki cezaevlerinde bulunan tutuklular gerekli durumlarda ve sevk edilmeleri halinde tedavi görecek.

Cezaevlerinde bulunan tutuklu ve mahkumlara tedavi hizmeti vermek üzere Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tam korunaklı bir mahkum servisi kuruldu. Açılışa AK Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya, İstanbul Başsavcı Vekili Bekir Rayif Aldemir, İstanbul Anadolu Adliyesi Cumhuriyet Başsavcısı Celal Avar, İstanbul İli Güney Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Uzm. Dr. Tuncay Palteki, Pendik Kaymakamı Osman Tunç, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, Pendik Cumhuriyet Savcısı Murat Neccaroğlu, Marmara Üniversitesi Pendik Eğ. Ve Ar. Hastanesi Yöneticisi Prof. Dr. İsmail Ciner, yargı mensupları ve hastane yöneticileri katıldı.

Anadolu Yakası’nın ilk tutuklu servisi olan Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tutuklu Servisi, bekleme odası, 4 hasta odası ve 8 yatağıyla hizmet verecek. Başta Anadolu Yakasındaki cezaevleri olmak üzere ülkenin herhangi bir bölgesindeki cezaevlerinde tutukluluk süresi boyunca hastalanan mahkumlar, bölgesine yakın hastanede görmesi gereken tedaviyi alamayacaksa, o hastanelerin raporlu sevkleri ile burada tedavi görebilecek.

pendik marmara hastanesi tutuklu bölümü marmara hastanesi marmara üniversite hastanesi
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!