Reklamı Geç
Advert

Kızılay İyilik Koşusu Pendik'te!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor AŞ’nin "İstanbul'u İyilikle Koşuyorum" sloganı düzenlediği Fun Run Series’in üçüncüsü Pendik Belediyesinin desteğiyle 15 mayıs Pazar günü Pendik sahil şeridinde koşulacak.

Kızılay İyilik Koşusu Pendik'te!
Bu içerik 2162 kez okundu.

Pendik Belediyesi, spora destek veren öncü belediyelerden biri olarak ‘Fun Run Series’in 15 Mayıs’taki  koşusuna ev sahipliği yapıyor.  Sahil yolunda  binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşecek  7 km’lik koşu için kayıtlar 11 Mayıs’ta sona eriyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor AŞ’nin "İstanbul'u İyilikle Koşuyorum" sloganı düzenlediği Fun Run Series’in üçüncüsü Pendik Belediyesinin desteğiyle  15 mayıs Pazar günü  Pendik sahil şeridinde koşulacak.  7 km’lik koşu, Pendik İDO iskelesi ile sahil yolu  virajına kadar olan mesafede 2 tur atılarak tamamlanacak.  Yarış, saat 10.00’da Sahil Pazar alanında verilecek start ile başlayacak. Ardından Pendik İDO iskelesi ile sahil yolunun askeri tersane virajına kadar olan mesafede 2 tur atılarak iki saat içinde sonuçlanacak. 

Tamamlayan herkese madalya

Organizasyonun yaş sınırı 16 yaş ve üstü olarak belirlendi. 11 Mayıs’a kadar sürecek kayıtlar  ise resmi internet sitesi olan www.funrunseries.org adresinden online olarak gerçekleştiriliyor. Yarışın ölçümü elektronik zamanlama çipleriyle yapılacak.  Yarışı tamamlayan herkese  6 Parçalı Fun Run Series Hatıra Madalyası'nın 3.'cü parçası olarak  Pendik Etabı Madalyası Verilecek.

 

 

Serinin 3’üncü koşusu

İstanbul’daki çeşitli İlçe Belediyeleri ile birlikte o ilçelerin en uygun parkurları tespit edilerek planlanan Fun Run Series, 6 ayrı etaptan oluşuyor. Daha önce gerçekleştirilen Başakşehir ve Üsküdar etaplarının ardından sırada 15 Mayıs’taki Pendik etabı bulunuyor.

Fun Run Series yarışların belirlenen yerleri ve tarihleri şöyle:

1. Başakşehir Olimpiyat Stadı Yolu           13 Mart 2016 (Tamamlandı)

2. Üsküdar Sahili                                   10 Nisan 2016 (Tamamlandı)

3. Pendik                                              15 Mayıs 2016

4. Sarıyer/Belgrad Ormanı                       04 Eylül 2016

5. Beykoz                                              02 Ekim 2016

6. İzmit/Eyüp                                        30 Ekim 2016

run fun series pendik istanbul için iyilik koşusu
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!