Reklamı Geç
Advert

MHP Pendik'e Genel Merkez Operasyonu!

Milliyetçi Hareket Partisinde devam eden sancılı kurultay süreci devam ediyor.

MHP Pendik'e Genel Merkez Operasyonu!
Bu içerik 2666 kez okundu.

Kurultay yapılması yönünde imza veren ilçe başkanlarından biri olan MHP Pendik ilçe başkanı Serdar OKTAY MHP Genel Merkezi tarafından görevinden alındı.

Görevden alınan Serdar OKTAY açıklamasında şöyle;

" Çok Kıymetli, Saygıdeğer Pendikliler, hepsi birbirinden değerli izzet, şeref, haysiyet ve cesaret abidesi Ülküdaşlarım; bir buçuk yıldır sürdürmekte olduğum MHP Pendik ilçe başkanlığı görevimden bugün itibari ile Genel Merkezimiz ve İl Başkanlığımız talimatı ile ayrılmış bulunmaktayım.

Görev yaptığımız süre içerisinde; haklarını ödemekte zorlanacağımız her şartta desteklerini esirgemeyen davasını partisini yalnız bırakmayan Ülküdaşlarımıza, yiğit mahalle başkanlarımıza ve yönetimlerine, manevi güçlerini icra güçlerini her daim yanımızda gördüğümüz Asenalarımıza, geleceğimizin teminatı Ülkü Ocaklı genç kardeşlerimize, Yönetim Kurulunda görev yaptığımız bana kardeşlik, ağabeylik yapmış kıymetlilerim ağabey ve kardeşlerime; hepinize sonsuz teşekkürlerimi saygılarımı arz ediyorum . Allah (cc) hepinizden razı olsun her birinizi hayırlarla mükâfatlandırsın sağolun varolun.

Bu kardeşiniz yine sizlerle beraber son nefesine kadar Ülkücü Harekete hizmet etmeye büyük denizlerde bir su damlası olmaya devam edeceğim."

mhp pendik pendik mhp
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!