Reklamı Geç
Advert

Yunus Emre Kültür Merkezinde Afyonlular Gecesi!

Pendik Afyonkarahisarlılar Derneği' nin (AFKAYDER) ile Pendik Belediyesinin ortaklaşa düzenlemiş olduğu 'Afyonlular Gecesi' etkinliği 23 Ocak Cuma akşamı Pendik Yunus Emre Kültür Merkezinde gerçekleşti.

Yunus Emre Kültür Merkezinde Afyonlular Gecesi!
Bu içerik 4856 kez okundu.

Pendik Afyonkarahisarlılar Derneği' nin (AFKAYDER) ile  Pendik Belediyesinin  ortaklaşa düzenlemiş olduğu 'Afyonlular Gecesi' etkinliği 23 Ocak Cuma akşamı Pendik Yunus Emre Kültür Merkezinde gerçekleşti.  

Katılımın yoğun olduğu geceye Pendik Belediye Başkanı Sn Dr.Kenan Şahin,Sinanpaşa Belediye Başkanı Sn Murat Karakoyun,Marmara Afyonkarahisarlılar Fedarasyonu Genel sekreteri Sn Numan Benek ,Siyasi Parti Temsilcileri ile Sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri,Basın Mensupları katıldı. 

Program Afkayder Başkanı Sn Ömür Gülsevenin Açılış konuşması ile başladı.Afkayder Başkanı Sn ömür Gülseven konuşmasında birlik ve beraberliğe vurgu yaptı.Afkayder Başkanının ardından kürsüye çıkan,Pendik Belediye Başkanı Sn Kenan Şahin  konuşmasında Dernek faaliyetlerinin belediyemiz tarafından destekleneceği söyleyerek,geceye yoğun katılıma dikkat çekti. 

Geceye muhteşem bir katılım gösteren Afyonlular SAlonu hınca hınç doldurdu . 

Gece AFkayder Akıncılar Zeybek ekibinin muhteşem gösterisi ile başaladı...Ayakta alkışlanan AFKAYDER ZEYBEK EKİBİ katılımcılara unutulmaz bir gösteri sergiledi. Sn .Ali Kaymaz'ın hazırladığı mizansen ve kareografide Akincilar izleyicilere duygu yüklü anlar yasatti.

Gecenin finalinde ise TRT Türk Halk Müziği sanatçısı Makbule Kaya Sahne aldı . 

Makbule Kaya’nın seslendirdiği, Ege Türküleri ile verdiği konser  ile gece sona erdi. 

Pendik Afyonkarahisarlılar Derneği' nin (AFKAYDER) ile  Pendik Belediyesinin  ortaklaşa düzenlemiş olduğu 'Afyonlular Gecesi'nin ardından, katılımcılar; bu ve buna benzer organisazyonların devam etmesi gerektiğini belirterek,düzenlenen geceden memnuniyetlerini belirttiler.

pendik afkayder afkayder
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!