Reklamı Geç
Advert

Sivil Toplum Okulu Mezunlarını Verdi!

Hemşehri dernekleri yöneticileri, ’ Sivil Toplum Okulu’ programıyla artık sertifikalı oldu. Dernek faaliyetlerini daha da etkinleştirmek amacıyla düzenlenen eğitimi tamamlayan 60 yönetici, STK okulunun ilk mezunları olarak sertifalarını aldı.

Sivil Toplum Okulu Mezunlarını Verdi!
Bu içerik 2046 kez okundu.

Hemşehri  dernekleri yöneticileri, ’ Sivil Toplum Okulu’ programıyla artık sertifikalı oldu. Dernek faaliyetlerini daha da etkinleştirmek amacıyla düzenlenen eğitimi tamamlayan 60 yönetici,  STK  okulunun ilk mezunları olarak sertifalarını aldı.

Pendik Belediyesi tarafından düzenlenen Sivil Toplum Okulu eğitim programının ilkine katılan hemşehri dernekleri yöneticileri, mezun oldu.  Katılımcılar, kaynakların etkin ve verimli kullanılması yanında topluma sundukları hizmetlerde kaliteyi daha arttırmaya yönelik bir çok alanda uzmanlardan eğitim aldı.  Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezi’nde düzenlenen Sivil Toplum Okulu,  toplamda 16 saatlik bir eğitimi kapsarken, devlet eski bakanı ve İzmir Üniversitesi İBBF Dekanı Prof. Dr. Sabri Tekir, Doç. Dr. Fethi Güngör, Av. Ahmet Mercan, Av. Süleyman Dinç, Dr. Veli Karataş ve Uzm. Engin Sevinç gibi konusunda uzmanlık sahibi isimler seminer verdi. .

Sertifikaları Öztürk takdim etti

Sivil Toplum Okulu programında sertifika almaya hak kazanan 60 dernek temsilcisine sertifikalarını Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin adına Başkan Yrd. Ramazan Öztürk verdi. Öztürk, Sivil Toplum Okulu eğitimlerinin önümüzdeki süreçte devam edeceğini belirtti.

pendik stk pendik sivil toplum kuruluşları
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!