Reklamı Geç
Advert

ANADOLU GENÇLİK ŞEHADET'E ÇAĞIRIYOR!

Anadolu Gençlik Derneği Pendik Şubesi 13 Mart 2014 Perşembe günü 19.30 da Yunus Emre Kültür Merkezinde "Çanakkale ve Şehadet" konulu program düzenleyecek. 11 Mart 2014 Salı 18:29

ANADOLU GENÇLİK ŞEHADET'E ÇAĞIRIYOR!
Bu içerik 4076 kez okundu.

Anadolu Gençlik Derneği Pendik Şubesi 13 Mart 2014 Perşembe günü 19.30 da Yunus Emre Kültür Merkezinde "Çanakkale ve Şehadet" konulu program düzenleyecek.

“Çanakkale ve Şehadet” programı 13 Mart 2014 Cumartesi günü saat:19.30’da Pendik Yunus Emre Kültür  Merkezinde düzenlenecek. Program da hem Çanakkale şehitleri hem de vatan ve İslam uğruna canını feda eden, davaları için korkusuzca hizmet eden birçok şehit anılacak. Bugünün değerini bilmek için dünü bilmek gerekli olduğunun bilincinde olan Anadolu Gençlik Derneği öncelikle tarihi bir dönüm noktası olan Çanakkale Mücadelesini devamlı gündemde tutmak daha sonra “Bir milletin asıl gücü topu tüfeği tankı değil, İnançlı ve imanlı gençliğidir” düsturuyla bu destanı yetişen ve geleceğin büyükleri olacak gençlere aktarmak için düzenleyeceği bu programa Pendik Halkının da yoğun katılım göstermesi bekleniyor.

Sitemize bilgi veren AGD Pendik şube Başkanı Yusuf CİLAN ;"Biz her sene Şubat ve Mart ayları geldiğinde Hüzünlenir ve Ecdadımızı anma ve anlatma gereği duyarız.. Düzenlemiş olduğumuz programlara Halkımız da gereken teveccühü gösteriyor ecdadına sahip çıkıyor. 13 Mart Perşembe akşamı halkımızı her sene olduğu gibi Yunus Emre Kültür Merkezi'ne Bekliyoruz. "diye konuştu.


Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!