Reklamı Geç
Advert

WEB TV AÇILIYOR!

Sosyal medya bireysel internet kullanıcılarının kendi hedef kitlesini oluşturup yıldıza dönüştüğü bir ortam oluşturdu. Sosyal medyada popülerliğini ilan eden kullanıcı sanal kimliğini güçlendirip sosyal hayatında bir adım önde olmayı başarabiliyor.
10 Aralık 2012 Pazartesi 14:52

WEB TV AÇILIYOR!
Bu içerik 1521 kez okundu.

Sosyal medya bireysel internet kullanıcılarının kendi hedef kitlesini oluşturup yıldıza dönüştüğü bir ortam oluşturdu. Sosyal medyada popülerliğini ilan eden kullanıcı sanal kimliğini güçlendirip sosyal hayatında bir adım önde olmayı başarabiliyor.


Sosyal medya bu kadar hayatımızın merkezindeyken kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek yepyeni bir video sosyal ağı yayın hayatına girdi.

Dünyanın en prestijli ve en jenerik ismi ile dikkat çekmeye hazırlanan web.tv  Türkiye’den dünyaya açılan yepyeni bir sosyal platform olma iddiası ile yolculuğuna başladı.

Kullanıcılar Web.tv ile kanaladi.web.tvgibi bir ya da birkaç kanal açarak 1 dakika içerisinde kendi web.tv’sine sahip olabiliyor.

Sosyal mecralarda en önemli unsur birinin ne yaptığının takip edilmesi ve izlenmesidir. Bu yüzden web.tv’de de ziyaretçiler, oluşturulan kanalı takip edebiliyor; izledikleri videoyu beğenip yorum yapabiliyorlar, üstelik video yorum olarak. Bu şekilde profil sahibi izlediği ya da beğendiği her içerikte iz bırakıyor. Bu özellikle takip edilen kanalın izlenebilirliğinin yanı sıra etkileşimi oldukça hızlı bir şekildeartırılıyor.

CANLI YAYIN YAPABİLME ÖZELLİĞİ, İSTER CEPTEN İSTER WEB’DENWeb.tv ile masrafsız ve zahmetsiz anında tüm dünyaya canlı yayın yapabilmek sadece bir tık ötenizde. İhtiyacınız olan tek şey bir cep telefonu ya da bilgisayar kamerası! Bulunduğunuz lokasyondan istediğiniz zaman cepten ya da webden canlı yayın yapabilirsiniz. Hatta playlist mantığıyla yayın akışı oluşturup sizi takip edenlere ve arkadaşlarınıza ne zaman ne yayınlayacağınızı belirlemekde mümkün!

Kullanıcı tarafından yapılan canlı yayın hem bilgisayar başından hemcep telefonundandaizlenebiliyor. Mobilde en önemli uygulama hemcanlı yayın yapılabilmesi ve bu uygulama üzerinden de tüm yayınların izlenebilmesi.

Ayrıca tüm yayınlar ister canlı olsun ister olmasın sadece istenilen grup veya sadece kişiye bile özel yapılabilmekte.

PROGRAM YAYINLAMAK ARTIK ÇOK KOLAY

web.tv kullanıcısı oluşturduğu kanalların altında kendi programlarını yayınlayabiliyor. Bir kişi birden fazla kanal açabildiği gibi birden fazla kanalın altında istediği kadar program da yaratabiliyor

WEB.TV NE AMAÇLA KULLANILABİLİR?

Web.tv,bireysel ve kurumsal olarak bir web.tv oluşturmayı, bir kanal açmayı sadece 1 dakikaya indiriyor. 1 dakika içerisinde açtığınız kanalınızda ister sevdiklerinize ait videoları, ister ilgi duyduğunuz alan ve konu ile ilgili paylaşımları yaparken kurumsal olarak da birçok çalışma yapmak mümkün. Örneğin bir firma, firmadi.web.tv kanalı altında hem kendi tanıtımlarını yaparken hem de çalışanlarına yönelik şirket içi eğitim kanalı da oluşturabilir ve tüm videolarını istediği grup ve kişilere yetkilendirebilir. Gizlilik ayarları profil sahibinin kendi elindedir. İstediği her şeyi izlettirebilir, yorum yaptırabilir ya da yönettirir.

Ayrıca kullanıcı isteğine göre tüm dünyaya ya da sadece belirlediği ülkelere –kişilere- yayın yapabilme hakkına da sahiptir.

Artık kullanıcılar sadece profil sayfaları ile değil, kendi kanallarıyla ön planda olabilecekleri bir platform olan web.tv ile (facebook, twitter gibi diğer sosyal mecralar) ile entegre olarak oradaki arkadaş ve takipçilerine de ulaşabiliyor ve onları da davet edip, web.tv’deki kanallarını izlettirebiliyor.

WEB.TV İLE HAYATINIZ RENKLENECEK

Web.tv’nin Türkiye’den çıkan yeni ve sadece videodan oluşan bir sosyal platform olması; aynı zamanda isminin jenerikliği ve kanal açma kolaylığından dolayı kısa sürede hızlı büyüme sağlayacağımız çok aşikar. Çünkü akla gelebilen milyonlarca jenerik kelimeden oluşan kanal açma kurgusu sadece web.tv’de var.

Örneğin alisveris.web.tv, shopping.web.tv, football.web.tv, futbol.web.tv gibi bir kelimenin istenilen dillerdeki versiyonlarıyla o dilde de kanal açmak mümkün.

Kısaca var olan ve yeni eklenecek bir çok yetenekleri ile Web.tv  gelecekte hayatımızda önemli yer edinecek bir sosyal platform olacak. Video çekimleri, canlı yayınlar, kendi programını çekebilme özelliğiyle her birey ya da kurum gerçek anlamda bir kanal veya kanallar sahibi olacak ve kendi medyasını kurmaya başlayacak.

Web.tv şu anda beta yayında ve tanışmak isteyen herkese davetiye ile ulaşıyor, tanışmak için acele edin.

 

www.web.tv

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!