Reklamı Geç
Advert

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE KAYMAKAM ZİYARETİ!

Kaymakam Osman TUNÇ, Kurban Bayramı öncesi Pendik'te ikamet eden Şehit Er Mustafa KAYA, Şehit Er Aslan POLUT, Şehit Piyade Onbaşı Harun ASLAN'ın ailelerini ve Gazi Mehmet ÇİFTÇİ, Gazi Hamza GÜLEÇ, Gazi Ahmet ÇİLİ'yi ve ailelerini ziyaret etti.
18 Ekim 2013 Cuma 19:13

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE KAYMAKAM ZİYARETİ!
Bu içerik 1919 kez okundu.
Pendi Kaymakamı Osman TUNÇ, Kurban Bayramı öncesi Pendik'te ikamet eden Şehit Er Mustafa KAYA, Şehit Er Aslan POLUT, Şehit Piyade Onbaşı Harun ASLAN'ın ailelerini ve Gazi Mehmet ÇİFTÇİ, Gazi Hamza GÜLEÇ, Gazi Ahmet ÇİLİ'yi ve ailelerini ziyaret etti.,


Kaymakam Osman TUNÇ, ziyaretleri  İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Akif YORULMAZ, Pendik Belediyesi Başkan Vekili Cevat YAMAN, İlçe Müftüsü Ziya Ersin, İlçe Emniyet Müdürü 3. Sınıf Emniyet Müdürü Mehmet Sait ÇOBAN,  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Muzaffer Palit,  Kavakpınar Mahallesi Muhtarı Azem YILMAZ ile birlikte gerçekleştirdi. Çok samimi ve sıcak bir ortamda geçen ziyaretlerde şehit ve gazi ailelerine hediyeler verildi, ailelerin  sorunlarını dinlendi ve çözüm önerileri dile getirildi. İlçe müftüsü Ziya ERSİN ziyaretlerde Kuran-ı Kerim okudu ve dua etti.
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!