Reklamı Geç
Advert

Pendik Belediye Meclis Üyesi Avukat HSYK Üyeliğine Atandı!

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyesi olarak atadığı Avukat Hayriye Şirin Ünsel, Pendik Belediyesi'nin AKP'li Meclis üyesi çıktı. Avukat Ünsel'in 2008'den 2013'e kadar AKP Kadın Kolları İlçe Başkanlığı yaptı.

Pendik Belediye Meclis Üyesi  Avukat HSYK Üyeliğine Atandı!
Bu içerik 1702 kez okundu.

Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklamaya göre, Erdoğan, HSYK asıl üyeliğine, HSYK asıl üyesi avukat Rasim Aytin'i yeniden seçti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara Barosu avukatı Muharrem Özkaya ile İstanbul Barosu avukatları Hayriye Şirin Ünsel ve Aysel Demirel'i de HSYK asıl üyesi olarak seçti.

Yeni HSYK Üyesi AK Parti 'de Başkanlık Yapmış

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üyesi olarak atadığı Avukat Hayriye Şirin Ünsel, Pendik Belediyesi'nin AK Parti 'li Meclis üyesi çıktı. Avukat Ünsel'in 2008'den 2013'e kadar AK Parti   Kadın Kolları İlçe Başkanlığı yapmış.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın HSYK üyeliğine seçtiği 4 isimden biri olan Avukat Hayriye Şirin Ünsel'in AK Parti'nin yöneticilerinden olduğu öğrenildi.

Yeni HSYK üyesi Ünsel AK Parti 'de şu görevlerde bulundu:

AK Parti  Pendik Teşkilatı Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi olarak siyasete girdi. 6 yıl boyunca ana kadroda görev yaptı. 2008 yılından itibaren AK Parti Kadın Kolları İlçe Başkanlığı görevini yürüttü. 2013 Kasım ayında bu görevini sona erdirdi. 2009 yılı yerel seçimlerinde AK Parti Pendik Belediye Meclis Üyeliğine seçildi.

ak parti pendik pendik ak parti hsyk pendikli üye Pendik Belediye Meclis Üyesi Avukat HSYK Üyeliğine Atandı!
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!