Kurtlar vadisi pusu 181.bölüm fragmanı

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 181. bölümünde yine heyecan fırtınası esecek.
05 Şubat 2013 Salı 21:22

Kurtlar vadisi pusu 181.bölüm fragmanı
Bu içerik 1371 kez okundu.
 Kurtlar Vadisi Pusu'nun 181. bölümünde  yine heyecan fırtınası esecek. Kurtlar Vadisi Pusu 181. Bölüm 7 Şubat Perşembe günü ATV ekranlarında olacak. Kurtlar Vadisi Pusu'nun 181.Bölümünde neler olacağı ise merak konusu. Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümünde Savcı Leyla vuruluyor. Kurtlar Vadisi Pusu 181.Bölümünde hain Sencar nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor.Kurtlar Vadisi Pusu'nun 180. bölümünde neler olmuştu?

Kurtlar Vadisi Pusu 180. Bölümü ile yine nefesleri kesti. Vadi'nin 180. bölümü sosyal medyada da gündem oldu. Lale Zara'yı öldürme görevi Sencer tarafından Akif'e verildi. Akif Zara'nın ders verdiği salonun koridorunda infazı gerçekleştirdi.

İhtiyarlar Heyeti arasında uzun süredir aranan hainin Sencer olduğu, Sencer'in Aksaçlı olmayı başarmasıyla birlikte ortaya çıkmıştı.  Heyet'in başına geçtikten sonra, Adil Bey'in dış politikaları arasında yer alan, ' bölgesel güç olma ' iddiasından vazgeçmek için harekete geçen Sencer uluslararası bazı görüşmeler gerçekleştirdi. Vaatlerde bulundu.

Terörün sona erdirilmesi için yeni ve etkili bir hamle olduğuna inanılarak başlatılan müzakere süreci de Sencer'in acil eylem planları arasında yer alıyor. Sencer, süreci baltalamak için sansasyonel bir eylemle işe başladı. Lale Zara'yı öldürttü. Sencer'in Akif'e görevi tebliğ ederken söylediği şu cümle de dikkatlerden kaçmadı: ' Fransa'daki gibi bir eylem olmayacak. '

PKK'lı üç sözde yönetici kadın Fransa'da infaz edilmiş, bu gelişme hem Türkiye hem de dünya gündemini uzun süre meşgul etmişti. Olayla ilgili çalışmalar hem Türkiye'de hem de Fransa'da halen devam etmekte. Ancak, Fransa'daki infazın sebebi olarak, müzakere sürecini baltalamak amacıyla yapıldığı görüşü ağırlık kazanmıştı. 
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!