KURTARILMAYI BEKLEDİ!

Pendik sahilinde denize düşüp uzun süre kurtarılmayı bekleyen 39 yaşındaki Fatma Çolaklar'ın tedavisi Üsküdar Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde sürüyor.
13 Aralık 2012 Perşembe 12:34

KURTARILMAYI BEKLEDİ!
Bu içerik 991 kez okundu.
 Pendik sahilinde denize düşen 39 yaşındaki kadın, uzun süre kurtarılmayı bekledi. Polislerin bot ile kıyıya çıkardığı kadının hayati tehlikesi devam ediyor.

Olay Pendik sahilinde meydana geldi. Fatma Çolaklar (39) isimli kadın, tamir teknelerinin bulunduğu bölümde denize düştü. Uzun süre kurtarılmayı bekleyen Çolaklar'a beklenen yardım gelmedi. Polis, bir süre sonra hareketsiz halde suyun üstünde kalan Çolaklar'a bir bota binerek ulaştı. Bota alınan kadın, sahile çıkartıldı. Çolaklar'a ilk müdahale burada yapıldı. Durumunun ağır olduğu belirlenen Çolaklar, hastaneye kaldırıldı.

Bu arada, bir görgü tanığı "Sahilde yürürken suda bir ses duydum. Daha sonra denizde bir kadının çırpındığını gördüm. Yüzme bilmediğim için yardım edemedim, hiç kimse de girip yardım etmedi. Daha sonra polisler botla kadını dışarı çıkardı." diyerek olanları anlattı.
 Fatma Çolaklar'ın tedavisi Üsküdar Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde sürüyor. Evli olan Fatma Çolaklar'ın hayati tehlikeyi atlatamadığı belirtildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!