Reklamı Geç
Advert

Eski gelinden Ali Kırca'ya şok suçlama

Haber spikeri Ali Kırca'nın oğlu Ozan Kırca'ya, 2 yıl önce boşandığı oyuncu eşi Serap Yasemin Heitzer tazminat davası açtı.
02 Mart 2013 Cumartesi 12:43

Eski gelinden Ali Kırca'ya şok suçlama
Bu içerik 1491 kez okundu.

 Edinilen bilgiye göre, 2008'de dünyaevine giren çiftin evliliği 3 yıl sonra Almanya Köln Sulh Hukuk Mahkemesi'nde sona erdi. Heitzer, bu davada nafaka ve tazminat istemedi.

Kırca Ailesi'nin evlilik için kendini kandırdığını iddia eden Heitzer, İstanbul Aile Mahkemesi'nde açtığı davada 250 bin lira tazminat ve 3 bin lira kayseri escort yoksulluk nafakası istedi. Heitzer, dilekçede özetle şöyle dedi:

Ozan'la Ali Kırca aracılığıyla tanıştık. Onun teşvikiyle evlenme isteğini kabul ettim. Ozan'ın benimle evlenmesinin tek amacı askerlikten kaçmak ve Almanya'da oturma izni almaktı.

Ozan, bana eşi gibi davranmadı. Aramızda yakınlaşma olmadı. Bana verdikleri balayı ve düğün sözünü tutmadılar.

 

 

 

 

Kırca Ailesi, Türk örf ve adetlerine uygun muamelede bulunmadı. Gelinlik almayı bile uygun görmedi.

 

Ali Kırca, bana Almanya'ya gidip, yabancılar şubesine imza atmam konusunda baskıda bulundu. Ben de kabul ettim.

Ali Kırca mesleki hayatıma son verdi. Beni maddi zarara uğrattı.

Davanın reddini isteyen Ozan Kırca ise "Evliliğimiz boyunca ilgisiz davranan ve sorumluluğunu yerine getirmeyen davacı eski eşimin kendisidir. Babamla sadece maddi olarak bir araya geliyordu. Alman yetkililerine yapmış olduğu beyanatı geri çekmek istedi. Bunun karşılığı olarak da babamdan bir miktar para talebinde bulundu. Böyle bir şeyin mümkün olmayacağını söylediğimizde ailem arasında huzursuzluklar oluştu. Şu anda şahsıma ait evde oturuyor. Evimden çıkması için dava açtım"dedi.

 


Kaynak: http://gundem.milliyet.com.tr/eski-gelinden-ali-kirca-ya-sok-suclama/gundem/gundemdetay/02.03.2013/1675346/default.htmEtiketler: İstanbul , Almanya , yoksulluk , tazminat davası , Köln , Ali Kırca , Düğün , Gelinlik , Oyuncu , sadece , Almanya'ya , Almanya'da

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!