Reklamı Geç
Advert

E-5 Karayolu'nu trafiğe kapattılar

Avcılar sahilinde bulunan restoran ve kafelerin İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kapatılacağını öne süren işletmeciler ve çalışanlar bu duruma tepki göstermek için E-5'i trafiğe kapattı.
23 Şubat 2013 Cumartesi 23:21

E-5 Karayolu'nu trafiğe kapattılar
Bu içerik 1660 kez okundu.

Sahilde bulunan 26 kafe ve restorana İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından tahliye kararı çıkarılması, işletmecileri ve çalışanları ayaklandırdı. Yaklaşık 50 kişi, bu duruma tepki göstermek için yürüyüşe geçti.

OynatEllerindeki pankartlarla yürüyen kalabalık gurup E-5 Karayolu'nu trafiğe kapattı. Burada pankartları açan kalabalık, bir süre yolda bekledi. Bazı sürücüler yolu kapattıkları için kalabalığa tepki gösterdi. Grup, daha sonra metrobüs yoluna geçerek burada bir süre eyleme devam etti.

İşletmeciler restoran ve kafelerin kapatılması halinde burada çalışan birçok kişinin mağdur olacağını dile getirdi. Yaklaşık 10 dakika yolu trafiğe kapatan kalabalık, eylemine son verince trafik normale döndü.

 

 Kaynak: http://gundem.milliyet.com.tr/e-5-karayolu-nu-trafige-kapattilar/gundem/gundemdetay/23.02.2013/1672569/default.htmEtiketler: İstanbul , Avcılar , metrobüs , İstanbul Büyükşehir Belediyesi , Grup , Büyükşehir

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!