‘TEB KOBİ’ ulusal şampiyon seçildi

Türk Ekonomi Bankası (TEB), KOBİ Danışmanları projesi ile Türkiye’yi Avrupa’da temsil etmeye hak kazanan tek banka oldu.
23 Aralık 2012 Pazar 00:31

‘TEB KOBİ’ ulusal şampiyon seçildi
Bu içerik 1830 kez okundu.

European Business Awards tarafından yapılan değerlendirmede Ulusal Şampiyon seçilen TEB, 300’den fazla KOBİ Danışmanı ile başarı hikayeleri yazmaya devam ediyor.
Avrupa’da farklı sektörlerden şirketleri, inovasyon, liderlik, sosyal sorumluluk, pazarlama, büyüme stratejileri, süreç yönetimi gibi alanlarda değerlendiren European Business Awards, Türkiye’yi Avrupa’da temsil etmeye hak kazanan şirketleri düzenlediği bir ödül töreni ile açıkladı.
TEB Genel Müdürü Varol Civil, “KOBİ’lerin Danışman Bankası anlayışı ile bankacılık sektörüne kazandırdığımız inovatif yaklaşımımız ile bugüne kadar yurtiçinde ve yurtdışında toplam 28 ödüle layık görüldük” diye konuştu.
Civil şöyle devam etti: “2007’den bu yana iş hayatında yenilikçi yaklaşımları ödüllendiren, 30 ülkeden 15 bin organizasyon ile birlikte çalışan European Business Awards’a katılan şirketin toplam istihdamı 2.7 milyon, toplam ciroları da 1 trilyon euronun üzerinde. Bu da AB GSYH’sının yaklaşık yüzde 8.5’ine denk geliyor. Böylesine etkili bir organizasyon olan European Business Awards’tan aldığımız bu değerlendirme bizi mutlu etti.”
TEB, 2008’de başlattığı TEB KOBİ Danışmanları projesiyle KOBİ müşteri temsilcilerini 24 aylık eğitim sürecinden geçiyor. Eğitim süreci sonunda TEB KOBİ Danışmanları adını alan müşteri temsilcileri, sadece finansman değil aynı zamanda Üretim Yönetimi, Organizasyonel Yapılanma, Pazarlama Faaliyetleri, İnsan Kaynakları Yönetimi açısından analiz yapabileceği bir yetkinliğe sahip oluyor.

 Kaynak: http://ekonomi.milliyet.com.tr/-teb-kobi-ulusal-sampiyon-secildi/ekonomi/ekonomidetay/23.12.2012/1645654/default.htmEtiketler: Türkiye , Avrupa , TEB , inovasyon , KOBİ , üretim , Ödül , Sosyal Sorumluluk , Ödül Töreni , sadece
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!