Reklamı Geç
Advert

DERNEKBAŞ; Manisa'da Göreve Başladı!

Genel seçimlerde AK Parti’den Erzurum Milletvekili aday adayı olmak için Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden istifa eden Mustafa Altınsoy’un yerine Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Dernekbaş atandı. Yeni Milli Eğitim Müdürü Göreve Başladı.

DERNEKBAŞ; Manisa'da Göreve Başladı!
Bu içerik 1794 kez okundu.

Genel seçimlerde AK Parti'den Erzurum Milletvekili aday adayı olmak için Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden istifa eden Mustafa Altınsoy'un yerine Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Dernekbaş atandı. Dernekbaş Manisa'daki görevine başlarken, ilk ziyaretçileri de Memur-Sen oldu.

Manisa'nın yeni İl Milli Eğitim Müdürü Recep Dernekbaş, göreve başlar başlamaz, müdür yardımcıları ve şube müdürleriyle bir toplantı gerçekleştirdi. Dernekbaş'a ilk hayırlı olsun ziyaretini Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mehmet Emin Sofuoğlu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gerçekleştirdi.

Müdür Dernekbaş, "İnşallah Manisa'mızda eğitim ve öğretim kalitesini artıracağız. Ekip olarak omuz omuza, paydaşlarımızla bu işi en iyi yapmanın çabası ve gayreti içinde olacağız. İşimizi ibadet aşkıyla yapacağız. Bugüne kadar Manisa'da eğitim ve öğretim çalışan herkese teşekkür ediyorum. Müdürlerimize teşekkür ediyorum. Onlar güzel hizmetler yaptılar. Bugün itibariyle görevi devraldık" diye konuştu.

RECEP DERNEKBAŞ KİMDİR?

1958 yılında Sinop'un Boyabat İlçesinde doğdu. İlkokulu Muratlı Köyünde tamamladıktan sonra 1970 yılında girdiği Boyabat İmam Hatip Lisesinden 1978 yılında mezun oldu. Aynı yıl girmiş olduğu Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesini 1983 yılında tamamladı. Evli ve üç çocuk babasıdır. 1985 yılında Sivas Merkez İmam Hatip Lisesine öğretmen olarak atandı. 1985 yılında atandığı Boyabat İmam Hatip Lisesinde öğretmenlik. 1988-1991 yıllarında müdür yardımcılığı. 1991-1992 Boyabat İmam Hatip Lisesi okul müdürlüğü. 1992 Sakarya Hanlıköy İlköğretim Okulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenliği. 1996 Sakarya Rehberlik ve Araştırma Merkez müdürlüğü. 1996-1999 Hacı Zehra Akkoç Kız Lisesi müdürlüğü. 1999 İstanbul Pendik Dolayoba ilköğretim Okulu Din Kültürü ve Ahlak Bilsi öğretmenliği. 2000-2003 İstanbul Pendik Fethi Gemuhluoğlu İlköğretim Okulu müdürlüğü. 2003-2010 İstanbul Kadıköy Anadolu İmam Hatip Lisesi müdürlüğü. 2010-2013 İstanbul Pendik Anadolu İmam Hatip Lisesi müdürlüğü yapmıştır. 10 Ocak 2013 tarihinden beri Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

recep dernekbaş manisa meb
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!