Reklamı Geç
Advert

PENDİK EMLAKTA YILDIZLAŞIYOR!

Parasını toprağa yatırmak isteyen yatırımcı, Pendik'te konut fiyatlarını uçurdu.
26 Şubat 2013 Salı 01:14

PENDİK EMLAKTA YILDIZLAŞIYOR!
Bu içerik 2150 kez okundu.

İstanbul'un hızlı gelişen semtlerinden biri olan Pendik'te konut fiyatları aldı başını gidiyor. Gelişen sektör ve yatırımların bu bölgede yoğunlaşması Pendik'te konut fiyatlarını 1 milyon TL'ye kadar yükseltti. Pendik civarında alınan daireler genellikle yatırım amaçlı değerlendiriliyor.

KONUM İTİBARİYLE REVAÇTA

Son yıllarda İstanbul'un en hızlı gelişen semtlerinden biri olan Pendik, yapılan yeni yatırımlarla hem yeni bir konut alanı hem de önemli ulaşım merkezi haline geldi. 1987 yılında Kartal'dan ayrılarak ilçe statüsüne kavuşan bölge, doğuda Tuzla, güneyde Marmara Denizi, batıda Kartal ve Sultanbeyli, kuzeybatıda Sancaktepe, kuzeyde Ömerli Gölü ve Şile, kuzeydoğuda ise Kocaeli ile komşu konumda bulunuyor.

FİYATLAR ALDI BAŞINI GİDİYOR

Sabiha Gökçen Havaalanı'na yakınlığı, TEM Otoyolu üzerinde olması ve E-5 karayolu bağlantasına sahip olması ile dikkat çeken Pendik, bugün prim potansiyeli yüksek ilçeler arasında ön sıralarda yer alıyor. Bölgede Esas Gayrimenkul, Ataman İnşaat, Şua İnşaat ve Çekcan İnşaat gibi birçok markalı konut üreticisi firmanın projesi bulunuyor.

Fiyatlar ise 140 bin TL'den başlıyor, 1 milyon 200 bin TL'ye kadar çıkıyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!