Reklamı Geç
Advert

Nish Adalar'da Taksit Erteleme Şansı

Alternatif ödeme planlarının sunulduğu Nish Adalar’da fiyatlar ise 206.817 TL’den başlıyor.
27 Kasım 2012 Salı 16:23

Nish Adalar'da Taksit Erteleme Şansı
Bu içerik 1759 kez okundu.

Maltepe Süreyyapaşa’ya yeni bir soluk getiren Nish Adalar’da başlatılan kampanya kapsamında, yüzde 1 peşinatla ve fark ödemeden taksitleri 1 yıl erteleme fırsatı sunuluyor. Yaşamın başladığı ilk iki etapta da hemen teslim daireler %25 peşinatla ve 12 ay takist ertelemeli olarak alıcı buluyor.

Yalova’dan Sarayburnu’na uzanan, İstanbul ve Adalar manzarası ile eşsiz bir yaşam alanı sunan Nish Adalar’da yeni bir kampanya başlatıldı. Yüzde 1 peşinatla taksitlerin 1 yıl sonra ödemeye başlandığı kampanya kapsamında taksit erteleme imkânı sunan bankalar, ötelemeden dolayı taksitlere herhangi bir maliyet yansıtmıyor.

Hemen teslim dairelerin de satışta olduğu projede, teslime ve oturmaya hazır daireler sadece %25 peşinat ile 12 ay taksitlerin ötelenebildiği banka kredisi ile sahiplerini buluyor.

Taksit Ertelemede Ek Ödeme YokNish Adalar projesinde 60 aya kadar %0,84, 120 aya kadar %0,85 faiz oralarıyla kredi kullanılabiliyor. Öteleme kampanyasından faydalananlar da bu oranlara ek olarak herhangi bir ödeme yapmıyor. Alternatif ödeme planlarının sunulduğu Nish Adalar’da fiyatlar ise 206.817 TL’den başlıyor.

İstanbul’un Kaptan Köşkünde Yaşam Başladı

Konumu itibariyle adeta İstanbul’un kaptan köşkünde yer alan Nish Adalar’ın ilk iki etabında teslimler başladı. Üçüncü etap teslimleri Aralık’ta başlarken, son etap teslimleri de Mart 2013’te yapılacak.

202.500 metrekare arsa üzerinde inşa edilen proje kesintisiz Adalar manzarasıyla dikkat çekiyor. Süreyyapaşa’nın en yüksek kesiminde bulunan projede toplam 2.300 konut yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 seçeneklerin sunulduğu projede dairelerin büyüklükleri 83 ile 207 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Birinci sınıf işçilik ve kaliteli malzemelerle donatılan daireler geniş salon camlarıyla eşsiz adalar manzarasını evin içine taşırken, kullanışlı odaları ve mutfaklarıyla da birçok konut projesinin önüne geçiyor.

Manzarasının yanı sıra 160.000 metrekarelik peyzaj alanı ve buna ek olarak, Süreyyapaşa Korusu ve projenin arkasını tümüyle kaplayan ormanlık alanı ve temiz havasıyla da dikkat çeken Nish Adalar, sosyal donatıları, alışveriş ve yaşam alanlarıyla adeta bir şehri andırıyor.

Welness Merkezi ile birlikte tüm aktiviteleri kapsayan, spor tesisinin site sakinlerine üyelik esası ile hizmet vereceği Nish Adalar’da tenis kortları, voleybol ve basketbol sahaları, tüm spor ihtiyaçlarını karşılayacak sayıda tasarlandı. Projede ayrıca 4 adet açık yüzme havuzu ve 1 adet kapalı yüzme havuzu yer alıyor.

Ulaşım açısından da avantajlı bir konumda yer alan Nish Adalar E-5 karayoluna 2,5 km, sahil yoluna 4 km, Bostancı İDO iskelesine 7 km mesafede yer alarak ulaşım açısından da büyük avantajlar sağlıyor.

Nish Adalar İletişim Bilgileri:

Web: www.nishadalar.com.tr/Kaynak: http://konut.milliyet.com.tr/nish_adalar_da_taksit_erteleme_sansi-konut-insaat-1633756.htmlEtiketler: İstanbul , basketbol , voleybol , ek ödeme , Yalova , İDO , Maltepe , Adalar , Bostancı , ulaşım , maliyet , spor , Alışveriş , Proje , Tenis , 2013 , Kampanya , sadece

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!