Ağaoğlu'ndan iptal açıklaması

İstanbul 8. İdare Mahkemesi'nin Maslak 1453 projesini iptal ettiğine yönelik çıkan haberlere Ağaoğlu'ndan yalanlama geldi.
27 Şubat 2013 Çarşamba 23:28

Ağaoğlu'ndan iptal açıklaması
Bu içerik 1533 kez okundu.

Birgün Gazetesi'nde yer alan haberde İstanbul 8. İdare Mahkemesi'nin TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi’nin açtığı davada Maslak 1453 projesinin imar planının şehircilik ilkelerine ve kamu yararına uygun bulunmaması gerekçesiyle iptal kararı verdiği belirtilmişti. 

Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından yapılan yazılı açıklamada iptal iddiası yalanlanarak, 1453 projesinin yapımı ile ilgili herhangi bir olumsuzluk ve kesintinin söz konusu olmadığı belirtildi. İşte o açıklama... 

"Maslak 1453 projemizin idare mahkemesince iptal edildiği haberi, gerçeği yansıtmamaktadır. Haberde sözü edilen idare mahkemesi kararı, halen geçerli ve uygulanmakta olan projemizle ilgili bulunmamaktadır.

Özet bir anlatımla, Maslak 1453 projemizin uygulanması ve yapımı ile ilgili herhangi bir olumsuzluk ve kesinti söz konusu değildir. İnşaatımız yasal düzenlemelere uygun olarak devam etmektedir."Kaynak: http://ekonomi.milliyet.com.tr/agaoglu-ndan-iptal-aciklamasi/ekonomi/ekonomidetay/27.02.2013/1674200/default.htmEtiketler: İstanbul , TMMOB , Maslak , Ağaoğlu Şirketler Grubu , Maslak 1453
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Elektrikli Tır: Tesla Semi ile tanışın!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!
Diyabet İçin Kontrol Kadar Eğitimde Şart!